WWE -TNA RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE -TNA RPG

TNA VE WWE RPG OYUNU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy olmak istiyorum!

2 posters
YazarMesaj
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Karakter sayfanız
Kemeri:
Eğitimleri:
Para:
Jeff Hardy olmak istiyorum! Left_bar_bleue1000000/1000000Jeff Hardy olmak istiyorum! Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)

Jeff Hardy olmak istiyorum! Empty
MesajKonu: Jeff Hardy olmak istiyorum!   Jeff Hardy olmak istiyorum! Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 10:54 am

Olmak İstenilen GÜreşçi:Jeff Hardy
Biyografi:Jeffrey "Jeff" Nero Hardy[3] (31 Ağustos 1977 doğumlu)[2] profesyonel bir amerikan güreşçisidir.
WWE'deki şöhretini kazanmadan önce OMEGA adlı bir federasyonda kardeşi Matt ile[2] boy gösterdi. WWE ile sözleşme imzaladıktan sonra kardeşi ile beraber bazı büyük isimlere maç kaybederek o güreşçiyi yükseltirken kendileri tecrübe kazandı. [4] Takım olarak güreştiklerinde aksiyonlu maçlarda yaptıkları zor hareketlerle ünlendiler. Özellikle TLC maçlarında ünlenen bu takım Lita'nın onlara katılmasıyla Team Xtreme oldu. Hardy 6 kere World Tag Team Kemeri ve 1 kere WCW Tag Team Kemeri[5] kazandı. Ocak 2010 itibariyle TNA'de yer almaya başlamıştır.
Batista
Moderatör
Moderatör
Batista

Karakter sayfanız
Kemeri:
Eğitimleri:
Para:
Jeff Hardy olmak istiyorum! Left_bar_bleue497950/1000000Jeff Hardy olmak istiyorum! Empty_bar_bleue  (497950/1000000)

Jeff Hardy olmak istiyorum! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Hardy olmak istiyorum!   Jeff Hardy olmak istiyorum! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 8:59 am

Onay.

Jeff Hardy olmak istiyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edge olmak istiyorum
» John Cena olmak istiyorum
» chris jericho olmak istiyorum
» Raw Brandı