WWE -TNA RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE -TNA RPG

TNA VE WWE RPG OYUNU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WHC Champion Olucağım !

3 posters
YazarMesaj
The Undertaker
WWE wrestler
WWE wrestler
The Undertaker

Karakter sayfanız
Kemeri:
Eğitimleri:
Para:
WHC Champion Olucağım ! Left_bar_bleue1000000/1000000WHC Champion Olucağım ! Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)

WHC Champion Olucağım ! Empty
MesajKonu: WHC Champion Olucağım !   WHC Champion Olucağım ! Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 9:08 pm

Gong Gong...Taker ringe geliyor ! Ringe gelir ! Ve WHC Champion olmak istediğini söyler ! Ve rakibini Shawn Michaels olarak belirler !
WHC Champion Olucağım ! AAGN057~Undertaker-181-Postes
WHC Champion Olucağım ! UNDERTAKER-TOMBSTONE(1)
Süpriz bir Tag Team bulup tekrar geliceğim der ! Ve ringi terk eder ! O da ne birden Sexy Boy ile Shawn ringe gelir ! Hey Taker seni her yerde yenebilirim ! Der...Taker herzaman ki dönüşünü yapar ! Boyun kesme yapıp,elini havaya kaldırır ! Ve gider !
TripleHHHH

TripleHHHH

Karakter sayfanız
Kemeri:
Eğitimleri:
Para:
WHC Champion Olucağım ! Left_bar_bleue1000000/1000000WHC Champion Olucağım ! Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)

MesajKonu: Geri: WHC Champion Olucağım !   WHC Champion Olucağım ! Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 9:10 pm

Triple H Gelir Ve Undertakere giderken Face Buster Çeker ve Pedigree Çekip Ben WHC Cahmpionluk maçına Çıkmıyorum WWE CHampions Maçına Çıkıyorum der ve kaldırıp bir pedigree dah çeker ve kaçar
The Undertaker
WWE wrestler
WWE wrestler
The Undertaker

Karakter sayfanız
Kemeri:
Eğitimleri:
Para:

MesajKonu: Geri: WHC Champion Olucağım !   WHC Champion Olucağım ! Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 9:18 pm

Ben gitmiştim ! Ondan birşey yapamazsın ! Herşey geçersin ! Twisted Evil
Kane

Kane

Karakter sayfanız
Kemeri:
Eğitimleri:
Para:

MesajKonu: Geri: WHC Champion Olucağım !   WHC Champion Olucağım ! Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 10:20 pm

Kane Triple h yakalamaya çalışır ama triple h kaçar.
Eline mikrofonu alır ve şöle der.

Kane:The Undertaker WHC şapıyonu olmak için önce beni geçmelisin kardeşim beni geçmelisin.
Yada kardeşim eski günlerdeki gibi takım olur yıkım işine dönebiliriz ve herkezi yok ederiz tarihe adımız yazılır kardeşim seçim senin.

Der ve tauntunu yapar ringin her dereğindne ateş çıkar.
Ve oradan uzaklaşır.

WHC Champion Olucağım !
1 sayfadaki 1 sayfası